KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14976140
nr 1497 6140
2 st. Porträtt, Wilhelmia Lagerholm. Signerade. Olja på duk, 75x60 cm, yttermått inklusive ram: 90x75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 20:07:21
2.000 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr